Aquapark Tatralandia

 Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš

Celoročný areál vodnej zábavy leží priamo pri Liptovskej Mare. Vodný park ponúka 26 toboganov (6 celoročných) a 14 bazénov (10 celoročných) s morskou, termálnou a čírou vodou a teplotou do 40°C. Zasurfovať si môžete na umelých vlnách Surf Waves Tatralandia.  Relaxovať môžete v Keltskom saunovom svete či pri masážach vo Wellness Centre. Ubytovanie ponúka komplex Holiday Village Tatralandia s tematickými bungalovmi a apartmánmi. Nájdete tu tiež svet miniatúr Tatrapolis, či areál ZOOKONTAKT Tatralandia.

Zaujímavosť

Cez špeciálnu fóliu strechy Tropical Paradise sa môžete opaľovať celý rok, v lete či v zime a teplota v interiéri neklesá pod 30 oC.

 

Ako sa sem dostať?

Aquapark Tatralandia sa nachádza na severnej strane Liptovskej Mary, len 5 km od Liptovského Mikuláša. Dostupnosť je vynikajúca vďaka diaľnici D1 zo západu aj východu. Z diaľnice treba odbočiť na Liptovský Mikuláš a pokračovať smerom na Liptovský Trnovec.

Dostupnosť je vynikajúca aj autobusom – prímestské linky stoja priamo na zastávke pred vchodom do Tatralandie.

 

Kde parkovať?

Na veľkom záchytnom parkovisku, priamo pri aquaparku.


  Aktuálne počasie

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ WEATHER

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

  Všeobecné informácie


VHODNÉ PRE

DOPRAVA
Auto   Vlak    Autobus


Galéria:
Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Hodnotenia a komentáre