SKI PARK Kubínska hoľa

 Žilinský kraj, okres Dolný Kubín

SKI PARK Kubínska hoľa, jedno z najväčších lyžiarskych stredísk na Slovensku, sa nachádza v pohorí Oravská Magura v nadmorskej výške 720 až 1 390 m n. m. Ideálny zážitok z lyžovačky si vychutnáte na zjazdových tratiach rôznych obtiažností v celkovej dĺžke 14 km. K dispozícii sú 2 štvorsedačkové lanovky a 9 vlekov. Z hrebeňa Kubínskej hole vás očarí výhľad na celú Oravu, Chočské vrchy, Západné a Nízke Tatry. V stredisku nájdete reštaurácie a bufety, hotely s ubytovaním, servis lyží a požičovňu.

Milovníci adrenalínu tu nájdu bohaté možnosti freeridu a tiež snowboard park s množstvom skokov a vlastným vlekom. Bežkári môžu využiť 10 km bežeckých tratí.

Ak bažíte po špeciálnom zážitku, vyskúšajte  najdlhší a najmodernejší ZIPLINE v strednej a východnej Európe. Má dĺžku 1234 m a k štartu lanovej dráhy vás pohodlne vyvezie lanovka.

 

Ako sa sem dostať?

Stredisko je vzdialené len pár kilometrov od Dolného Kubína. Dostanete sa sem cez mestskú časť Malý Bysterec, čo je prvá odbočka vľavo pri vjazde do Dolného Kubína zo smeru od Párnice.

 

Kde parkovať?

Využite veľkokapacitné bezplatné parkoviská v tesnej blízkosti zjazdoviek. K dispozícii je 1500 parkovacích miest.


  Aktuálne počasie

DOLNÝ KUBÍN

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

  Všeobecné informácie


VHODNÉ PRE

DOPRAVA
Auto  


Galéria:
Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Hodnotenia a komentáre

Mohlo by Vás zaujímaťAverage:(average: 5 out of 5. Total: 1)

Oravský hrad

 Orava