Prezentácia Žilinského kraja v Plzni

[:sk]Návštevnící tretieho najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Českej republike – ITEP v Plzni zaujala v dňoch 15.-17.9.16 prezentácia Žilinského turistického kraja a oblastných organizácií cestovného ruchu Kysuce a Klaster Orava. Turisti, ktorí už Žilinský kraj navštívili oceňovali úžasnú turistiku v Malej Fatre, Západných a Nízkych Tatrách, nové služby a rekonštrukcie v kúpeľoch Rajecké a Turčianske Teplice ako i množstvo atraktivít v aquaparkoch GINO PARADISE Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Väčšinová skupina návštevníkov veľtrhu – seniori  uvítala cestovanie vlakmi ŽSR po Slovensku zdarma, rodiny s deťmi vyhľadávali možnosti turistiky v spojení s wellnesom a návštevou kultúrnych organizácií v turisticky atraktívnych regiónoch Žilinského kraja. 

[:en]Návštevnící tretieho najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Českej republike – ITEP v Plzni zaujala v dňoch 15.-17.9.16 prezentácia Žilinského turistického kraja a oblastných organizácií cestovného ruchu Kysuce a Klaster Orava. Turisti, ktorí už Žilinský kraj navštívili oceňovali úžasnú turistiku v Malej Fatre, Západných a Nízkych Tatrách, nové služby a rekonštrukcie v kúpeľoch Rajecké a Turčianske Teplice ako i množstvo atraktivít v aquaparkoch GINO PARADISE Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Väčšinová skupina návštevníkov veľtrhu – seniori  uvítala cestovanie vlakmi ŽSR po Slovensku zdarma, rodiny s deťmi vyhľadávali možnosti turistiky v spojení s wellnesom a návštevou kultúrnych organizácií v turisticky atraktívnych regiónoch Žilinského kraja. 

img_1320 img_1323 img_1326 img_1329 img_1350[:pl]Návštevnící tretieho najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Českej republike – ITEP v Plzni zaujala v dňoch 15.-17.9.16 prezentácia Žilinského turistického kraja a oblastných organizácií cestovného ruchu Kysuce a Klaster Orava. Turisti, ktorí už Žilinský kraj navštívili oceňovali úžasnú turistiku v Malej Fatre, Západných a Nízkych Tatrách, nové služby a rekonštrukcie v kúpeľoch Rajecké a Turčianske Teplice ako i množstvo atraktivít v aquaparkoch GINO PARADISE Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Väčšinová skupina návštevníkov veľtrhu – seniori  uvítala cestovanie vlakmi ŽSR po Slovensku zdarma, rodiny s deťmi vyhľadávali možnosti turistiky v spojení s wellnesom a návštevou kultúrnych organizácií v turisticky atraktívnych regiónoch Žilinského kraja. 

img_1320 img_1323 img_1326 img_1329 img_1350[:ru]Návštevnící tretieho najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Českej republike – ITEP v Plzni zaujala v dňoch 15.-17.9.16 prezentácia Žilinského turistického kraja a oblastných organizácií cestovného ruchu Kysuce a Klaster Orava. Turisti, ktorí už Žilinský kraj navštívili oceňovali úžasnú turistiku v Malej Fatre, Západných a Nízkych Tatrách, nové služby a rekonštrukcie v kúpeľoch Rajecké a Turčianske Teplice ako i množstvo atraktivít v aquaparkoch GINO PARADISE Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Väčšinová skupina návštevníkov veľtrhu – seniori  uvítala cestovanie vlakmi ŽSR po Slovensku zdarma, rodiny s deťmi vyhľadávali možnosti turistiky v spojení s wellnesom a návštevou kultúrnych organizácií v turisticky atraktívnych regiónoch Žilinského kraja. 

img_1320 img_1323 img_1326 img_1329 img_1350[:hu]Návštevnící tretieho najväčšieho medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu v Českej republike – ITEP v Plzni zaujala v dňoch 15.-17.9.16 prezentácia Žilinského turistického kraja a oblastných organizácií cestovného ruchu Kysuce a Klaster Orava. Turisti, ktorí už Žilinský kraj navštívili oceňovali úžasnú turistiku v Malej Fatre, Západných a Nízkych Tatrách, nové služby a rekonštrukcie v kúpeľoch Rajecké a Turčianske Teplice ako i množstvo atraktivít v aquaparkoch GINO PARADISE Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Väčšinová skupina návštevníkov veľtrhu – seniori  uvítala cestovanie vlakmi ŽSR po Slovensku zdarma, rodiny s deťmi vyhľadávali možnosti turistiky v spojení s wellnesom a návštevou kultúrnych organizácií v turisticky atraktívnych regiónoch Žilinského kraja. 

img_1320 img_1323 img_1326 img_1329 img_1350[:]

Instagram

#zilinskyturistickykraj