(Slovenčina) World Travel Market London 2018

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Najväčší veľtrh cestovného ruchu v Spojenom kráľovstve World Travel Market patrí medzi najvýznamnejšie veľtrhy cestovného ruchu vo svete. V dňoch 05.- 07. 11. 2018 sa v Londýne konal už po 38. krát. Každoročne navštívi veľtrh viac ako 50 000 profesionálov, odborníkov v cestovnom ruchu a zástupcov medzinárodnej tlače. Jeho súčasťou sú odborné semináre, prezentácie popredných expertov z oblasti turizmu, diskusie o najnovších poznatkoch a trendoch v segmente cestovného ruchu. Ministerstvo dopravy a výstavby SR zabezpečilo spoločný stánok Slovenskej republiky, na ktorom sa odprezentovalo viacero subjektov zo Slovenska. Jedným z vystavovateľov bol aj Žilinský turistický kraj, ktorý prezentoval krásy Žilinského kraja. Najväčší záujem anglických návštevníkov bol o lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, Oravský hrad, termálne vody a kúpele a existujúce letecké linky na Slovensko. Počas veľtrhu sa zástupcovia KOCR ŽTK stretli so zástupcami cestovných agentúr, novinármi a blogermi, ktorí mali záujem o Žilinský kraj.

Ďalšími spoluvystavovateľmi boli Bratislava Tourist Board, krajská organizácia Turizmus regiónu Bratislava, Národný salón vín Slovenskej republiky, ktorý zabezpečil prezentáciu slovenských vín a cestovné agentúry FloraTour s.r.o. a E-Travel, Incoming Services to Central Europe.

 

        #zilinskyturistickykraj


Žilinský turistický kraj