Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov

[:sk]Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov.
Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj vydala jedinečnú publikáciu pod názvom „Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov“, v ktorej zo-zbierala recepty z regiónov Orava, Kysuce, Liptov, Turiec a Horné Považie. Nájdete v nej zaujímavé recepty ale aj zvyky, ktoré sa v slovenskej gastronómii z minulosti zachovali až dodnes. Dočítate sa napríklad o svadobných zvykoch z okolia Žiliny, ako sa varilo a pieklo, nakladala kapusta a či sa kedysi jedli aj fajnovejšie pokrmy. V publikácii nájdete jedlá slané, sladké, jednoduchšie, ale aj sýtejšie, a aj ten najmlsnejší jazýček isto nájde recept ako od babičky.
[:en]zilinsky_turisticky_kraj_43_14_2.inddKuchyňa, zvyky a tradície našich predkov.
Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj vydala jedinečnú publikáciu pod názvom „Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov“, v ktorej zo-zbierala recepty z regiónov Orava, Kysuce, Liptov, Turiec a Horné Považie. Nájdete v nej zaujímavé recepty ale aj zvyky, ktoré sa v slovenskej gastronómii z minulosti zachovali až dodnes. Dočítate sa napríklad o svadobných zvykoch z okolia Žiliny, ako sa varilo a pieklo, nakladala kapusta a či sa kedysi jedli aj fajnovejšie pokrmy. V publikácii nájdete jedlá slané, sladké, jednoduchšie, ale aj sýtejšie, a aj ten najmlsnejší jazýček isto nájde recept ako od babičky.[:pl]zilinsky_turisticky_kraj_43_14_2.inddKuchyňa, zvyky a tradície našich predkov.
Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj vydala jedinečnú publikáciu pod názvom „Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov“, v ktorej zo-zbierala recepty z regiónov Orava, Kysuce, Liptov, Turiec a Horné Považie. Nájdete v nej zaujímavé recepty ale aj zvyky, ktoré sa v slovenskej gastronómii z minulosti zachovali až dodnes. Dočítate sa napríklad o svadobných zvykoch z okolia Žiliny, ako sa varilo a pieklo, nakladala kapusta a či sa kedysi jedli aj fajnovejšie pokrmy. V publikácii nájdete jedlá slané, sladké, jednoduchšie, ale aj sýtejšie, a aj ten najmlsnejší jazýček isto nájde recept ako od babičky.[:ru]zilinsky_turisticky_kraj_43_14_2.inddKuchyňa, zvyky a tradície našich predkov.
Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj vydala jedinečnú publikáciu pod názvom „Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov“, v ktorej zo-zbierala recepty z regiónov Orava, Kysuce, Liptov, Turiec a Horné Považie. Nájdete v nej zaujímavé recepty ale aj zvyky, ktoré sa v slovenskej gastronómii z minulosti zachovali až dodnes. Dočítate sa napríklad o svadobných zvykoch z okolia Žiliny, ako sa varilo a pieklo, nakladala kapusta a či sa kedysi jedli aj fajnovejšie pokrmy. V publikácii nájdete jedlá slané, sladké, jednoduchšie, ale aj sýtejšie, a aj ten najmlsnejší jazýček isto nájde recept ako od babičky.[:hu]zilinsky_turisticky_kraj_43_14_2.inddKuchyňa, zvyky a tradície našich predkov.
Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj vydala jedinečnú publikáciu pod názvom „Kuchyňa, zvyky a tradície našich predkov“, v ktorej zo-zbierala recepty z regiónov Orava, Kysuce, Liptov, Turiec a Horné Považie. Nájdete v nej zaujímavé recepty ale aj zvyky, ktoré sa v slovenskej gastronómii z minulosti zachovali až dodnes. Dočítate sa napríklad o svadobných zvykoch z okolia Žiliny, ako sa varilo a pieklo, nakladala kapusta a či sa kedysi jedli aj fajnovejšie pokrmy. V publikácii nájdete jedlá slané, sladké, jednoduchšie, ale aj sýtejšie, a aj ten najmlsnejší jazýček isto nájde recept ako od babičky.[:]