Koliba Kožiar

 Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš

Pravá koliba z rúk slovenských tesárov a pravá vôňa dreva vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Koliba sa nachádza v Žiarskej doline v areáli horského hotela Kožiar pod majestátnymi Vysokými Tatrami. Hotel ponúka v každom ročnom období nezameniteľnú atmosféru lesnej pohody, ale aj tradičnú kolibu s výbornou kuchyňou, školiacu miestnosť, štýlový bar Skala, altánok s ohniskom a útulné malé wellness centrum.

Čisté prostredie hôr, pokoj dolín, ale aj štýlové chatové prostredie vytvoria perfektnú atmosféru pre každý typ firemnej akcie. Menu zahŕňa tradičné liptovské jedlá, ale aj špeciality medzinárodnej kuchyne.

 

Ako sa sem dostať?

Salaš sa nachádza v Žiarskej doline. Dostanete sa k nemu pravou odbočkou pred záchytným parkoviskom v ústí doliny. V blízkosti sa nachádza Salaš Žiar.

 

Kde parkovať?

Na parkovisku pri salaši.


  Aktuálne počasie

ŽIAR

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

  Všeobecné informácie


DOPRAVA
Auto   Autobus


Galéria:
Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Hodnotenia a komentáre