Turiec-Kremnicko

Turiec-Kremnicko patrí k regiónom, v ktorých nájdete prakticky všetko, čo hľadáte počas chvíľ oddychu. Je tu nádherná príroda, kultúrne pamiatky, slávne historické miesta, termálne pramene, múzeá, ale aj viacero možností na športové vyžitie. Je to región ako stvorený pre zmysluplné trávenie času rodín s deťmi. Na svoje si prídu vyznávači športových výkonov, adrenalínových zážitkov, ale aj tí, ktorí uprednostňujú pokojnejšie formy oddychu spojené s návštevami kultúrnych podujatí či historických pamiatok.

Kysuce

Kysuce sú ideálnym regiónom na aktívny oddych – či už ide o nenáročnú pešiu turistiku, cykloturistiku, ktorú zvládnu aj tí najmenší, športové aktivity alebo rôzne adrenalínové akcie. Kysuce toho ponúkajú oveľa viac. Spoznajte to NAJ (väčšie, staršie, dlhšie, záhadnejšie, zaujímavejšie) regiónu, vydajte sa na miesta s krásnym výhľadom a symbolom kríža, relaxujte vo wellness, zahrajte sa s deťmi discgolf, zažite adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe a ochutnajte „polesniky“ – pochúťku tradičnej regionálnej kuchyne.

Orava

Orava je najsevernejším regiónom Slovenska. Návštevníkom ponúka rozmanité prírodné krásy a množstvo príležitostí na aktívne strávenie voľného času. Na Orave si prídu na svoje najmä vyznávači zjazdového a bežeckého lyžovania, vodných športov, horskej i vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, využiť môžete početné udržiavané športoviská, navštíviť kultúrno– historické pamiatky, technické zaujímavosti a pod.

 

Rajecká dolina

Nie, nadarmo v každej reklamnej upútavke, najznámejšieho producenta nealkoholických nápojov a minerálnych vôd v Československu, znie slogan: „ Rajecká dolina patentované prírodou. “ Reč je o destinácii Rajecká dolina, mieste, plného oddychu a stretávania sa, predstavuje pre mnohých ľudí čarovnú krajinku. Mohutné skalné masívy tu striedajú hlboké lesy. Teplé pramene odjakživa liečia bôľ tela aj duše. Horúce letá a rozsiahle vodné zdroje poukazujú na plnosť harmónie medzi vodou a slnkom.

Malá Fatra

Vitajte v nádhernom, priam až rozprávkovom kraji, ktorý sa rozprestiera na severe Slovenska. Dominujú mu a chránia ho majestátne štíty pohoria Malá Fatra. Všade navôkol sa rozprestiera nádherná a čistá príroda, ktorá vás láka poprechádzať sa a objavovať jej zákutia a tajomstvá. Nech sa už vydáte v Malej Fatre akýmkoľvek smerom, stále budete mať čo obdivovať. Každá z našich lokalít – Žilina, Terchová či Kysuce má rodinám s deťmi čo ponúknuť. Či už preferujte návštevu pamiatok, relax vo vode, turistiku, cykloturistiku alebo podujatia a festivaly.

Liptov

Liptov je jedinečný región na severe Slovenska, pre ktorý je charakteristická malebná rozmanitosť prírody na malom území, kontrast vysokých štítov a zelených lúk a pasienkov, ktoré vytvorili predpoklad pre najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku. Liptov je slovenskou turistickou destináciou číslo jeden v zime aj lete a „zelená“ aréna plná prírodných krás, adrenalínu, aquaparkov a zábavy, živého folklóru a tradície, ako aj histórie, kultúry a jedinečnej gastronómie.